Obnova dat z HDD

Užívali jste si dovolené a fotili, až se i kolemjdoucím oči blýskali? Namísto krásných barevných fotek jste si však přivezli porouchanou paměťovou kartu nebo Vám vypověděl službu externí pevný disk, na kterém byly uloženy fotky a videa nezapomenutelných rodinných zážitků? Nevěšte hlavu, máme pro Vás řešení! Obnova dat z HDD od Datahelpu Vám pomůže získat zpět drahocenná videa a fotky z dovolené.

Obnova dat z HDD je jednou ze specializací, kterými se Datahelp zabývá již od svého založení. Obnova dat z HDD se tedy týká pevných disků, označovaných někdy jako hardisky nebo zkráceně disky. Výrobců HDD existuje hned několik (např. Fujitsu, Hitachi, IBM, Maxtor, Quantum, Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital) a s tím je spojena také složitost oprav. Ale díky naší dlouholeté zkušenosti si můžete být jisti, že obnova dat z HDD, který k nám přinesete, projde rukama profesionálů a zkušených techniků. Vaše data se pokusíme obnovit tím nejvhodnějším způsobem, což znamená, že Váš pevný disk vyždímáme na maximum.

Obnova dat z HDD může být otázkou až několika dní (obvykle 3 dny). U Datahelpu se však setkáte se specializovanými nástroji, pomocí nichž dokážeme celý proces podstatně. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří oceňují rychlost i kvalitu, pak přijďte k nám a přesvědčte se, že obnova dat z HDD “na počkání” je u Datahelpu skutečně otázkou jen několika hodin. Máte-li zájem o rychlé řešení, přejděte prosím na stránku ExpresHelp – rychlá obnova dat z HDD.

Datahelp je specialistou na pevné disky. Ale to není vše – obnova dat z SD karty, případně obnova smazaných fotek pořízených například na Vaší dovolené nám jde stejně dobře, jako obnova dat z HDD. Pokud se Vám doma povaluje poškozená SD karta nebo víte, že někdo z Vašich blízkých má problém s kopírováním nebo zapisováním na HDD nebo SD kartu, obraťte se na Datahelp. My Vám rádi pomůžeme!

Chcete-li zachránit Vaše data, kontaktuje Datahelp.