Vestavěné skříně

Vestavěné skříně – kvalitní provedení i materiály

Dnešní výrobci vestavěných skříní ve většině případů využívají kvalitní materiály a nabízí velké množství materiálových a povrchových – barevných provedení. Mezi velmi často používané povrchové úpravy patří různé skleněné výplně v široké paletě barev a průhlednosti. Mezi výhody vestavěných skříní se skleněnou výplní patří stabilita barev, odstíny které nemění svůj vzhled, jednoduše udržovatelný povrch odolný vůči skvrnám a poškrábání.

Provedení výplní vestavěných skříní

Jak bylo uvedeno, oblíbenou výplní vestavěných skříní jsou různě upravená skla či zrcadla. Skla se vyrábí v bezpečnostních verzích. To znamená, že se na zadní stranu skla nanese speciální fólie. Ta chrání sklo nejen před poškrábáním ale v případě rozbití skla zabraňuje zranění osob. Mezi nejznámější skleněné výplně vestavěných skříní patří sklo se saténovou povrchovou úpravou Matelac a plavené sklo Lacobel s neprůsvitným vzhledem a lakovanou povrchovou úpravou.
Zajímá vás cenová relace vestavěných skříní na míru? Není významně vyšší než solitérové skříně dostupné v obchodech. Cena vestavěných skříní na míru začíná zhruba na dvaceti tisících a šplhá až po sto tisíc za kompaktní vestavěnou skříňovou šatnu s řadou doplňků.

Máte zájem o kvalitní vestavěné skříně? Zkuste si je sami navrhnout a následně objednat na webu www.komandor.cz